š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Owenton Area Rug - Clearance
| Collection: | Owenton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Brown, Dark Red, Olive, Beige, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Owenton Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Owenton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Medium Brown, Dark Red, Olive, Beige, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.5" |























