






Feizy Palomar Transitional Trellis & Lattice - Blue/Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Palomar |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Palomar |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























