š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Pantubig Area Rug - Promo
| Collection: | Pantubig |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Ivory, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $79.00
Pantubig Area Rug - Promoā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pantubig |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Ivory, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























