š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Pasca Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Pasca |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Cream, Tan, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Pasca Gray Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pasca |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Cream, Tan, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























