








Feizy Pasha Transitional Ikat - Ivory/Blue/Taupe Area Rug
| Collection: | Pasha |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Craftsman |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pasha |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Craftsman |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























