š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Paula Off White Area Rug - Clearance
| Collection: | Paula |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard, Sage, Rust, Light Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $139.00
Paula Off White Area Rug - Clearanceā
$139.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Paula |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard, Sage, Rust, Light Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























