š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Paulo Area Rug - Clearance
| Collection: | Paulo |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Paulo Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Paulo |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























