š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Pavan Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Pavan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $109.00
Pavan Cream Area Rug - Clearanceā
$109.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pavan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Charcoal, Mustard, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























