


Feizy Payton Transitional Diamond - Ivory/Tan/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Payton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Payton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























