š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Peora Zebra Print Area Rug - Clearance
| Collection: | Peora |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Peora Zebra Print Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peora |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























