




Feizy Percy Transitional Medallion - Blue/Ivory/Brown Area Rug
| Collection: | Percy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Cotton, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Percy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Cotton, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























