





Feizy Percy Transitional Medallion - Ivory/Red/Pink Area Rug
| Collection: | Percy |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Red, Pink |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Cotton, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Original: $699.00
-65%$699.00
$244.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Percy |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Red, Pink |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Cotton, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























