




Feizy Phoenix Transitional Diamond - Black/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Phoenix |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $539.00
-65%$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Phoenix |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























