š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Pineview Area Carpet - Clearance
| Collection: | Pineview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $99.00
Pineview Area Carpet - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pineview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























