š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Bozkurt Boutique Washable Rug
| Collection: | Bozkurt |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Medium Gray, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Bozkurt Boutique Washable Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bozkurt |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Medium Gray, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























