š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Pisi Medallion Modern Machine Woven Polyester Area Rug
| Collection: | Damazy |
|---|---|
| Colors: | Rust, Off - White, Beige, Light Gray, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $189.00
Pisi Medallion Modern Machine Woven Polyester Area Rugā
$189.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Damazy |
|---|---|
| Colors: | Rust, Off - White, Beige, Light Gray, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























