š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Powa Light Yellow Area Rug - Clearance
| Collection: | Powa |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage, Gray, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Powa Light Yellow Area Rug - Clearanceā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Powa |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage, Gray, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 2.5" |























