š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Power Area Rug - Clearance
| Collection: | Power |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Shags |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.41" |
$76.65
Original: $219.00
-65%Power Area Rug - Clearanceā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Power |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Shags |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.41" |























