š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Prinza Area Carpet - Clearance
| Collection: | Prinza |
|---|---|
| Colors: | Rust, Cream, Burgundy, Dark Red, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $39.00
Prinza Area Carpet - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Prinza |
|---|---|
| Colors: | Rust, Cream, Burgundy, Dark Red, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























