š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Priya Area Rug - Clearance
| Collection: | Priya |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Pale Slate, Ash, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 88% NZWool, 12% Jute / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |
Select Title
From $99.00
Priya Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Priya |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Pale Slate, Ash, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 88% NZWool, 12% Jute / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.78" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.78" |























