






Feizy Pryor Modern Abstract - Gold/Brown/Gray Area Rug
| Collection: | Pryor |
|---|---|
| Colors: | Gold, Dark Red, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.09" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pryor |
|---|---|
| Colors: | Gold, Dark Red, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.09" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |























