






Feizy Pryor Modern Watercolor - Red/Gray/Blue Area Rug
| Collection: | Pryor |
|---|---|
| Colors: | Red, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.09" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pryor |
|---|---|
| Colors: | Red, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.09" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.09" |























