š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Puckett Area Rug - Clearance
| Collection: | Puckett |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Tan, Gray, Medium Brown, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Puckett Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Puckett |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Tan, Gray, Medium Brown, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |























