

Feizy Qing Transitional Floral & Botanical - Blue/Green/Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Qing |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Qing |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























