š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Rasim Charcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Rasim |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Recycled PET Yarn, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $59.00
Rasim Charcoal Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rasim |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Recycled PET Yarn, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























