


Feizy Reagan Transitional Floral & Botanical - Ivory/Blue/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Reagan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |
Original: $139.00
-65%$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Reagan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |























