




Feizy Redford Transitional Solid - Gray/Black Area Rug
| Collection: | Redford |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Redford |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |























