





Feizy Remmy Transitional Geometric - Blue/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Remmy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Remmy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























