š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Renfrow Area Rug - Clearance
| Collection: | Renfrow |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Renfrow Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Renfrow |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























