





Feizy Rhett Transitional Floral & Botanical - Ivory/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Rhett |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $379.00
-65%$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rhett |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























