š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Rina Area Rug
| Collection: | Rina |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Beige, Medium Brown, Camel |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 50% Cotton / Main: 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.04" |
$4,599.00
Rina Area Rugā
$4,599.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rina |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Beige, Medium Brown, Camel |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 50% Cotton / Main: 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.04" |























