š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Rivoli Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDRV-2304 Area Rug
| Colors: | Cream, Olive |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $59.00
Rivoli Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDRV-2304 Area Rugā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream, Olive |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























