š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Rockton Area Rug - Clearance
| Collection: | Rockton |
|---|---|
| Colors: | Black, Sage, Dark Red, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Rockton Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rockton |
|---|---|
| Colors: | Black, Sage, Dark Red, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.5" |























