š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Rolfe Tan Circles Wool Rug - Clearance
| Collection: | Rolfe |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Rolfe Tan Circles Wool Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rolfe |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























