š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Rowue Ivory Solid Hand Woven Wool Area Rug
| Collection: | Chiara |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Rowue Ivory Solid Hand Woven Wool Area Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chiara |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Sandstone |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























