š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Eley Traditional Area Rug - Clearance
| Collection: | Rugeley |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Eley Traditional Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rugeley |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























