š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Rushworth Area Rug - Promo
| Collection: | Rushworth |
|---|---|
| Colors: | Gray, Mustard, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Rushworth Area Rug - Promoā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rushworth |
|---|---|
| Colors: | Gray, Mustard, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























