š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Rust Anahawan Distressed Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Anahawan |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Light Purple, Light Gray, Dark Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Rust Anahawan Distressed Washable Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anahawan |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Light Purple, Light Gray, Dark Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























