🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Maligaya Distressed Washable Rug - Clearance
| Collection: | Maligaya |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Maligaya Distressed Washable Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maligaya |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























