š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Ryne Area Rug
| Collection: | Ryne |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Ryne Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ryne |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |























