š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Saar Area Rug - Clearance
| Collection: | Saar |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $99.00
Saar Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saar |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























