š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Saku Cream Striped Wool Rug - Clearance
| Collection: | Saku |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.65" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Saku Cream Striped Wool Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saku |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.65" |























