š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Sandymount Area Rug - Clearance
| Collection: | Sandymount |
|---|---|
| Colors: | Blue, Burgundy, Coral, Pale Blue, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Sandymount Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sandymount |
|---|---|
| Colors: | Blue, Burgundy, Coral, Pale Blue, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























