


Feizy Santino Transitional Stripes - Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Santino |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Santino |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |























