


Feizy Saphir Callo Modern Damask - Tan/Taupe/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir Callo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Taupe, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Transitional,Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir Callo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Taupe, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Transitional,Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























