


Feizy Saphir Mah Modern Floral & Botanical - Brown/Green/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir Mah |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Green, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir Mah |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Green, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























