


Feizy Saphir Rubus Modern Geometric - Tan/Brown/Purple Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir Rubus |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Purple |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $179.00
-65%$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir Rubus |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Purple |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























