

Feizy Saphir Transitional Abstract - Tan/Brown Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $519.00
-65%$519.00
$181.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























