


Feizy Saphir Zam Modern Geometric - Tan/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Saphir Zam |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Bohemian,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $89.00
-65%$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saphir Zam |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Transitional,Bohemian,Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























