






Feizy Sarrant Transitional Damask - Gray/Silver/Tan Area Rug
| Collection: | Sarrant |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Tan |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sarrant |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Tan |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |























